Tag: shqiperi

Dafina Zeqiri anulon pjesëmarrjen në festë, shkak Bregovic/ Ja mesazhi që poston

Dafina Zeqiri është një tjetër emër që ishte ftuar për të kënduar në festivalin e ashtuquajtur Festa e Birrës në Korçë. Por me të mësuar se mysafir nderi i festivalit, në një nga...

Çfarë dënimi u jep djemve që s’e kënaqin në lidhje? Ronela Hajati përgjigjet troç!

Si rrallëherë, këngëtarja e njohur, Ronela Hajati ka ndarë detaje nga jeta e saj private. Ronela Hajati ka ndarë si rrallëherë detaje nga jeta e saj private. Këngëtarja e njohur ka qenë së...

“Marku në Capri me gruan, shokun dhe dashnoren”, Rudina Dembacaj habit me deklaratën e fundit!

Marrëdhënia e dashurisë e Rudina Dembacajt dhe Mark Frrokut është një ndër më të komentuarat në showbiz-in shqiptar. Ajo mundohet të jetë sa më transparente me ndjekësit dhe në llogarinë e saj...

“Ajo çfarë pashë te NASA…”! Prestigjatori: Alienët prej 50 vitesh në kontakt me Tokën

Yuri Geller, i njohur në botë për aftësitë e tij të jashtëzakonshme prej prestigjiatori u shpreh se alienët kanë qenë në kontakt me Tokën për rreth 50 vjet. Ai tha se në vitin...

E rëndë në Greqi! Dy shqiptarë rrahin e plagosin me armë të riun në një bar-kafe

Një 20-vjeçar ka mbetur i plagosur në Halkidiki, ndërsa autorë të krimit dyshohet se janë disa shqiptarë. Ngjarja ndodhi orët e para të së dielës në një bar-kafe. Sipas burimeve policore, shtatë persona,...

Nga paratë te dashuria! Ç’do t’i ndodhë sot shenjës suaj

Dashi Kjo mund të mos jetë një ditë shumë e mirë për nënat në pritje. Ndaj rekomandohet të jenë të kujdesshme në rutinat e tyre normale. Një mik i vjetër mund t’ju japë...

Temperatura deri në sa gradë? Si nis kjo javë

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe në të gjithë territorin. Sipas Meteoalb, sot temperaturat nuk do të kenë ndryshime ku do të...

SHBA/ Detyronte sekretaren t’i bënte foto seksi në pjesët intime që t’ia dërgonte të dashurit, fillon hetimi për drejtoreshën e shkollës

 Ka nisur hetimet për drejtoreshën e një shkolle fillore ‘Robert C. Dodson’. Departamenti i arsimit i shtetit të New Jorku-t raporton se hetimi filloj me pretendimin e sekretares, se u detyrua t’i bënte...
Advertismentspot_img

Most Popular