Tag: burge

Akuzohej për prostitucion dhe trafik droge, ja me sa vite burg është dënuar modelja e Playboy

Ish-modelja e Playboy dhe fituese e Miss BumBum, Flavia Tamayo, është dënuar me tetë vite burg. Akuzat që rëndojnë mbi ish-modelen e Playboy janë prostitucion dhe trafik droge. Hetuesit zbuluan se aktorja dhe...
Advertismentspot_img

Most Popular