Noizy publikon foton e vrasësit të 8-vjeçarit dhe iu bën thirrje të burgosurve

Noizy ka reaguar sërish lidhur me ngjarjen e rëndë të një dite më parë, ku 8-vjeçari Mateo Vasiu u vra dhe gropos nga fqinji i tij, Klodian Çalamani. Reperi i famshëm ka...

Çudit Paloma! “Aldo Lipe ka qenë gjithmonë xheloz për suksesin tim”

Shtëpia më e famshme e të gjithë shqiptarëve nisi rrugëtimin prej 100 ditësh në televizionin “Top Channel”. 14 personazhe te njohur publikë nisën zyrtarisht izolimin brenda shtëpisë së “Big Brother” ku do të...

Big Brother: Njerëzit janë kuriozë të dinë si do sillen Semi dhe Donaldi me njëri-tjetrin

Çfarë i lidh bashkë Semin dhe Donaldin? Bora Zemani. Si? Po ja, Semi dhe Bora janë shoqe të ngushta prej 15 vitesh. Donaldi është ish-i dashuri i Borës. E sigurt që Bora dhe Semi...

Florian Marku kthehet si kampion bote/ Boksieri shqiptar flet për ëndrrën më të madhe: Dua të përfaqësoj Shqipërinë në arenat më të mëdha në...

Kanë kaluar pak ditë nga shpallja e tij kampion bote në federatën IBF, por Florian Marku thotë se ky është vetëm fillimi në rrëfimin e tij për Top Channel. Rikthimi i tij...

“Familja nuk ka qenë dakord”/ Këngëtarja e njohur, banorja e dytë që shkel në shtëpinë më të famshme në Shqipëri

Sheila Haxhiraj, këngëtarja e famshme është banorja e dytë që ka hyrë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. 27-vjeçarja rrëfen: “Kam vendosur të vi në Big Brother VIP sepse më duket një...

Pas Arjola Demirit, producentja Lori Hoxha zbulon konkurrentin e dytë të “Big Brother VIP”

“Big Brother VIP” është këtu: Për disa orë do të mund të ndjekim reality-shown, që shqiptarët e kanë pritur kaq shumë. Në orët e fundit, produksioni ka zbuluar disa detaje të reja. Më...

Nuk janë ata që keni pritur! Zbulohen emrat opinionistëve të Big Brother VIP

Ka nisur numërimi mbrapsht për fillimin e spektaklit Big Brother Albania Vip, i cili do të nisë mbrëmjen e sotme në orën 21:00. Në një intervistë për Top Channel, Arbana Osmani ka zbuluar emrat...

Shakira sulmohet nga 2 derra të egër në Barcelonë

Ylli i muzikës pop, Shakira është sulmuar nga 2 derra të egër ndërsa ishte duke ecur në një park në Barcelonë me djalin e saj. 44-vjeçarja rrëfeu se derrat i rrëmbyen çantën dhe...

Follow us

Instagram

Më te lexuarat