Lorik Cana, pjesëmarrës në “Big Brother VIP”?

Numërimi mbrapsht ka filluar: “Big Brother Albania VIP” do të rikthehet në transmetim në 5 tetor dhe kurioziteti i publikut është i madh, pas 4 vitesh pauzë. Që kur u njoftua se ky...

Historia e rrallë/ Si i ngjiti majat Florian Marku, Nga sherri me rusët në Selanik tek emigrimi në Austri…

Ndeshja e fundit do të mbahet mend gjatë nga boksieri shqiptar Florian Marku, i cili falë triumfit ndaj kundërshtarit ukrainas Maxim Prodan, arriti të shpallej kampion bote në IBF për peshat e...

Ish-i dashuri hyn në “Për’puthen Prime” konkurrentja përlotet dhe largohet nga studio

e kësaj të shtune ka nisur “Për’puthen Prime”, që që në fillim është shoqëruar me debate të ashpra dhe ngjarje të pazakonta. Ashtu siç nuk ka ndodhur asnjëherë më parë, ish-i dashuri...

E Dhimbshme// “O shpirti i mamit”, momentet kur familjarët e 26-vjeçarit mbërrijnë në vendin e krimit

Pak minuta pak krimit të dyfishte ku humbi jetën 26-vjeçari Kliton Pire dhe 31-vjeçarja nga Gana, Jawsackie Jaboah, kanë mbërritur dhe familjarët e të riut. E ëma e tij, e tronditur nga...

Ish-i dashuri i njërës prej vajzave futet si konkurrent për të gjetur dashurinë, zbulohet ç’do të ndodhë në “Për’puthen Prime”

Për herë të parë, në “Për’puthen” devijojnë ngjarjet në mënyrë krejt të pazakontë: Ish-i dashuri i njërës prej vajzave vjen sot në program! Dhe jo, as për sqarim, as për përballje, por...

I humb vajza në 2020/Dhëndri i jep lajmin e kobshëm,nëna nuk e beson(1-10-2021)

Një nënë është në kërkim të së bijës. Divorci i prindërve në vitin 1994 ndau nga njëri tjetri dy fëmijët e ciftit Ilir dhe Alma Meka. Gjykata vendosi që vajza 9-vjecare asokohe...

EKSKLUZIVE/ Nëna iu gjet e vdekur e vetme në Himarë, flet për Report Tv Piro Dhima: 4 ditë më parë fola për herë të...

Nëna e peshëngritësit Piro Dhima, kampion i disa Lojërave Olimpike, është gjendur e vdekur në banesën e saj në Himarë. E moshuara jetonte e vetmuar dhe kanë qenë fqinjët ata të cilët...

“Të dy ishin bij nënash”/ Nëna e Aldi Ramës publikon foton e të birit, ngushëllimet: Zoti i gjykoftë ato që e dënuan…

Valbona Kolgjini, nëna e Aldi Ramës ka publikuar fotografinë e të birit pasi e përcolli për në banesën e fundit ndërsa nuk kanë munguar ngushëllimet nga të afërmit e miqtë. Në komente, pjesa...

Follow us

Instagram

Më te lexuarat