“Më bien të fikët menjëherë”- Fifi flet për sëmundjen e saj

Shpesh na ndodhë që të kemi probleme shëndetësore e që vie puna deri te humbja e vetëdijes. E, në këto raste nuk kemi njohuri se çka duhet të bëjmë e çka jo? Në vazhdim...

Fifit bien të fikët menjëherë gjate emisionit gjate debatit …

Gjate emisionit te sotem Fifit i ka rene te fiket gjate debatit me Balin, opinionisten e Big Brother Vip. Fifi e ka paradjere se nuk po ndihej mire edhe i ka kerkuar Arbanes...

Aksidenti tragjik në Bullgari, shpallen 3 ditë zi. Zaev tregon bisedën me të mbijetuarin, identifikimi i viktimave, i vështirë

Maqedonia e Veriut shpalli 3 ditë zi kombëtare, pas aksidentit tragjik në Bullgari, ku të paktën 46 persona humbën jetën. Një autobus me 53 pasagjerë, shumica e të cilëve turistë shqiptarë nga...

Ndërron jetë artistja Hueyda El Saied

Balerina dhe moderatorja, Hueyda El Saied, ka ndërruar jetë në moshën 46-vjeçare, nga një sëmundje e rëndë. Artistja e dashur për publikun shqiptar jetonte prej vitesh në Luksemburg, së bashku me bashkëshortin dhe...

Dorëzohet blloku i parë rezidencial për familjet, Rama jep lajmin e bukur…

U dorëzohet blloku i parë rezidencial, familjeve që humbën strehën në tërmetin e 26 nëntorit në Vaqarr. Lajmin e ka bërë të ditur kryeministri Edi Rama, i cili ka marr pjesë në ceremoninë...

Vjen urimi nga Rama/ Florian Marku në histori të kombit shqiptar, fiton dhe shpallet…

Florian Marku është shpallur kampion bote në versionin IBF. Boksieri shqiptar hyn në histori pasi ka mposhtur kundërshtarin e tij Lorick Luisetto. Florian Marku ka vazhduar karrierën e tij në boks si i...

“Jo pension nën 200 mijë lekë” / Luljeta Bozo kërkesë të papritur Ramës…

Deputetja socialiste, Luljeta Bozo i ka kërkuar kryeministrit Edi Rama që në Shqipëri mos ketë pension nën 200 mijë lekë në muaj. "Fatkeqësi e madhe që të kemi gjithë këta pensionistë që kanë...

Ngjarje e rëndë në Lushnje, prindërit gjejnë të pajetë 13-vjeçarin brenda në banesë, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje. Rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës është sjellë nga prindërit pa shenja jete, djali i tyre 13-vjeçar, banues në fshatin Golem, i cili dyshohet...

Follow us

Instagram

Më te lexuarat