E B

Advertismentspot_img

Filozofi bashkiake, paradoksi i Erionit me breshkën

Nga Ergys Mërtiri Erion Veliajn e ndjekin paradokset si Akili breshkën. Zenoni plak do mahnitej prej tij. Dy vjet më parë, pas largimit të opozitës nga zgjedhjet ai do të mbronte idene se që...

SHBA/ Detyronte sekretaren t’i bënte foto seksi në pjesët intime që t’ia dërgonte të dashurit, fillon hetimi për drejtoreshën e shkollës

 Ka nisur hetimet për drejtoreshën e një shkolle fillore ‘Robert C. Dodson’. Departamenti i arsimit i shtetit të New Jorku-t raporton se hetimi filloj me pretendimin e sekretares, se u detyrua t’i bënte...

“Kush je ti mo p*** motre?!”/ Marokeni i futet në shtëpi për ta vjedhur, durrsaku e rreh barbarisht (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Durrës. Burime për JOQ bëjnë me dije se një hajdut maroken ka hyrë për të vjedhur në një banesë në zonën e...

“Mos e rruj k***n, e ke bobin ke shpaja”, zbardhet SKEMA: Si mori prokurori Edmond Karriqi 2.200 dollarë, për të liruar trafikantin

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka lënë sot në burg Kryeprokurorin e Kukësit Edmond Karriqi. Ky i fundit u arrestua tre ditë më parë në mes të qytetit të...

“O dritë, shqiptarët s’do kenë më si ty”: “Stresi”, nuk kursehet me komentin tek fotoja e Berishës

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook një fotografi nga plazhi, por ajo që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve është komenti që ka lënë Stresi. Reperi, i cili njihet për simpatinë që...

Varuanti Delta/ Ja shenjat kur duhet të shqetësoheni

Shkencëtarët nga Australia, të cilët analizuan simptomat e pacientëve të infektuar me variantin Delta, kanë theksuar se  simptomat e tyre janë të ndryshme nga ato të vëzhguara më parë tek të infektuarit...

Pamjet nga “syri i zjarrit”, shpërthen flaka në Oqeanin Paqësor

Një zjarr shpërtheu në sipërfaqen e Oqeanit Paqësor në perëndim të Gadishullit Jukatan të Meksikës. Mediat e huaja raportojnë se vatra e zjarrit në mes të oqeanit ka shpërthyer pas rrjedhjes së...

Arres’tohen 2 mjek në spitalin e Traumës në Tiranë. Ja emrat…

Vihen në pranga një mjek kirurg dhe një mjek anestezist, si dhe një shtetas që iu ka dhënë këtyre dy mjekëve, një shumë parash për të kryer operacionin e djalit. Mjekët e arrestuar...

E B

Advertismentspot_img