Gazetar Gazetar

Advertismentspot_img

Rama replika me Bashën: Furrat e marrin energjinë me çmim preferencial, nuk ka lidhje me shtrenjtimin e bukës

Rritja e të energjisë elektrike dhe bukës ka nxitur debate të forta mes opozitës dhe mazhorncës në sallën e kuvendit këtë të enjte. Debate të forta shpërthyen të enjten në sallën e Kuvendit...

Çudit Paloma! “Aldo Lipe ka qenë gjithmonë xheloz për suksesin tim”

Shtëpia më e famshme e të gjithë shqiptarëve nisi rrugëtimin prej 100 ditësh në televizionin “Top Channel”. 14 personazhe te njohur publikë nisën zyrtarisht izolimin brenda shtëpisë së “Big Brother” ku do të...

“Shtëpi bari” në Tiranë/ Në pranga 3 persona, mes tyre një 54-vjeçare

Një shtëpi e përshtatur për kultivim kanabisi është zbuluar ditën e sotme nga “Shqiponjat” në Tiranë. Tre persona janë arrestuar pas nj pune disa javore, A. A., 28 vjeç dhe Xh. I., 54...

Kryekamarierin e masakruan se i tha klientit :Tavolina eshte e rezervuar

Gazment Kurmaku është 50-vjeçari nga Elbasani i cili ndodhet në vdekje klinike pas një ngjarje të rëndë të ndodhur në Elbasan mbrëmjen e djeshme. Sipas raportimeve, Kurmaku punonte si kryekamarier në një...

Big Brother: Njerëzit janë kuriozë të dinë si do sillen Semi dhe Donaldi me njëri-tjetrin

Çfarë i lidh bashkë Semin dhe Donaldin? Bora Zemani. Si? Po ja, Semi dhe Bora janë shoqe të ngushta prej 15 vitesh. Donaldi është ish-i dashuri i Borës. E sigurt që Bora dhe Semi...

“Nuk më fryhet …”, Paloma u tregon banorëve të Big Brother Vip problemin me gatimin

Startoi të martën në mbrëmje në ekranin e Top Channel spektakli Big Brother Albania Vip. Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri po njihen njëri me tjetrin teksa kanë nisur edhe...

Nuk janë ata që keni pritur! Zbulohen emrat opinionistëve të Big Brother VIP

Ka nisur numërimi mbrapsht për fillimin e spektaklit Big Brother Albania Vip, i cili do të nisë mbrëmjen e sotme në orën 21:00. Në një intervistë për Top Channel, Arbana Osmani ka zbuluar emrat...

Krimi i dyfishtë në Tiranë/ Dëshmitarët zbulojnë detaje të reja: Një person i tretë doli nga dhoma

Vrasja e Jawsackie Jaboah nga 31-vjeçari Klinton Pira, që më pas vrau veten, tronditi kryeqytetin, mbrëmjen e 1 tetorit. Klintoni e priti partneren e tij, që mbërriti në aeroportin e Rinasit nga Franca...

Gazetar Gazetar

Advertismentspot_img