Big Brother: Njerëzit janë kuriozë të dinë si do sillen Semi dhe Donaldi me njëri-tjetrin

Çfarë i lidh bashkë Semin dhe Donaldin? Bora Zemani.

Si? Po ja, Semi dhe Bora janë shoqe të ngushta prej 15 vitesh. Donaldi është ish-i dashuri i Borës.

E sigurt që Bora dhe Semi janë (ende) shoqe? Po, po. E uroi edhe për ditëlindje Bora pak orë më parë.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat