Ftesë në 5/ “Mos më bëj b*** zgjuarin mua”, sherr mes Ina Kollçakut dhe dr.Skerdit

Gjatë diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon pati një përplasje të fortë mes Inna Kollçakut dhe dr. Skerdi Farias, i cili u “kryqzua” nga shumë personazhe të njohur pas statusit ku iu bënte thirrje burrave “të investonin te femra e tyre”.

“Investo te femra jote do të thotë që ti nuk lejon gruan të marrë vendim për veten e saj. Kjo do të thotë që nëse partneri im mendon se buzët e mia nuk janë mjaftueshëm për atë, të shkojë të gjejë një grua tjetër. Çfarëdo të thuash ti, mua nuk ma çbën vetbesimin tim.

Viktimë është ajo që ndikohet nga ai poster. Mos vër në gojën time fjalë që s’ i kam thënë se mua më njohin njerëzit. Mos u mundo të bësh ‘smart-ass’ me mua”!, tha Kollçaku.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat