Bora Zemani reagon pas videos me Atdheun që bëri xhiron e rrjetit

Ditën e djeshme një video me protagonistë Bora Zemanin dhe Atdhe Xharavina bëri xhiron e rrjetit. Ata prej disa ditësh përfliten për një lidhje, por të dy i mohuan zërat. Megjithatë, kjo video ku shiheshin pranë njëri-tjetrit ngriti dyshime, lidhur me vërtetësinë e deklaratave të tyre. Në media u tha se moderatorja duket tejet e acaruar dhe është duke i bërtitur Atdheut.

Mirëpo, kjo video ka mbi dy muaj që është xhiruar. Bora ka reaguar ditën e sotme në rrjetet sociale duke publikuar një foto që tregon se videoja ka dy muaj që është publikuar. Ajo shkruan se është bërë gjatë tourit në Shkodër ku ishte ndalur me gjithë stafin.

“Meqe me kane pyetur qofte ne insta qofte familjaret dhe duan te sqaroj kete video… Video e “kapjes mat” eshte hedhur para nja 2 muajsh ne YouTube dhe prap eshte komentuar keq por s’kam dashur te reagoj per çdo lajm qe del. Por meqe qenka rinxjerre e shitet si e tanishme po ju them qe eshte bere gjate tour-it. Ketu jemi ne Shkoder ku kemi ndaluar i gjithe stafi per nje dreke. Ndaj boll me keto lajme se u be bajat”, shkroi ajo.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat