Janë të lidhur bashkë? Bora Zemani dhe Atdheu filmohen sëbashku në momente jo të këndshme(VIDEO)

Në media është duke vazhduar që të përflitet për një lidhje të mundshme në mes të Atdhe Xheravinës dhe moderatores, Bora Zemani.

Kjo ka rrjedhur pasi që Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Bora pas daljes nga emisioni.

Por, pas kësaj ai është pyetur për një lidhje më të gjë të cilën ai e ka mohuar, madje është shprehur që është i dashuruar momentalisht (pa zbuluar personin në fjalë).

Madje Bora duket tejet e acaruar dhe është duke i bërtitur Atdheut. Për çfarë vallë?

Nuk dihet ende se në çfarë momenti është kapur kjo video: gjatë kohës që xhirohej Përputhen apo tani vonë.

Gjithsesi kaq mjafton për të ngritur dyshime të shumta se dyshja në fjalë janë në lidhje.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat