Ikën çdo muaj në Turqi’, gazetari nxjerr blof konkurrenten e ‘Përputhen’

Jo rrallëherë, konkurrentet e “Përputhen” janë fytyra të njohura të cilët njihen nga publiku edhe para famës. Së fundmi, ndjekësit i kanë zbuluar të fshehtat Adës, për të cilën thonë se është në lidhje prej vitesh.
“Kjo femer jeton ktu n’Komunë dhe është e lidhur prej vitesh. Ka një lokal n’Komunë dhe shkon çdo muaj në Turqi, bën belin e te pasmet. E njof këtë pa u fut n’përputhen”.
Kjo deklaratë vjen nga gazetari Andri Vrapi, teksa tani pritet reagimi i Adës.
FOTO:

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat