“Bora më përqeshte”, Sindi nuk heq dorë nga sulmet: Olsa Muhameti do pushohej nga puna, por e ndihmova

Sindi Loci është një nga ish-konkurrentet më të përfolura të fenomenit “Për’puthen”.
Ajo shquhej për polemikat e debatet e shumta që shkaktontë në studio.

Në një intervistë për emisionin “n’Kosovë show”, ajo shpërthen në akuza ndaj produksionit e veçanërisht Olsa Muhametit.
“Olsës i thoja gjithmonë, nëse është dikush që kurrë nuk do të godas pas shpine, ajo do jem unë. Ama kohët e fundit kam zbuluar dhe analizuar shumë gjëra. Kam bërë kompromise në fillim për hir të mirënjohjes. Mu kërkua të mos dilja më me një djalë që kisha ndjenja se publiku nuk na shihte bashkë dhe kam bërë një takim me një djalë që se shihja veten absolutisht.”

Sindi tregoi “n’Kosovë Show” se çdo gjë ishte e stisur dhe kundra saj.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat