Nami në Përputhen, Bora detyrohet të ndërpresë emisionin

Një debat shumë të fortë mes djemve të Përputhen.Takimi katër minutësh mes Alvisës dhe Taulantit ndezi gjakrat.

Një mendim i shprehur nga Argjendi, i cili tha se nuk shkonin aspak pasi, Alvisa ka nevojë për një mashkull që ta vërë përpara, ka shkatuar reagime nga konkurrentët e tjerë.

Taulanti u shpreh se ishte takimi i parë dhe ishte i emocionuar përballë vajzës, ndërsa pjesë e debatit është bërë edhe një tjetër konkurrent, Eduardi i cili është shprehur se nëse Alvisa do të kishte mundësi por një takim tjetër 4 minutësh duhet të ftonte atë pasi do ta bindte me vepra dhe fjalë.

Për të shmangur një përplasje, Bora ka ndërprerë emisionin për të qetësuar situatën e ndezur.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat