Habit vajza e re e ‘Përputhen’: Kam qenin, por dua dhe një të dashur

Mikela është konkurrentja më e re e ‘Për’Puthen’. Ajo është 26 vjeç, ka lindur në Peshkopi dhe jeton në Tiranë. Aktualisht ajo punon në biznes privat, ndërsa dashuria e parë është qeni i saj me emrin Koko.

Vajza u shpreh e lumtur që është pjesë e reality show-t më të ndjekur në Shqipëri dhe dëshiron që të gjejë aty mashkullin ideal.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat