E dinte dhe Stela/ Lindita zbulon c’po ndodh mes saj dhe Cimit: Më bëri mesazh se po më pret në aeroport

Ish-konkurrentja e “Për’puthen +40”, Lindita Bimi, ka publikuar këngën e dytë “Bomba” pas “Cocaines”. Ajo duket se nuk do të ndalet pas daljes nga reality show. Ashtu si në klipin e këngës së parë, edhe tek i dyti Linda shfaqet mjaft hot, duke treguar se nuk i interesojnë kritikat që i bëjnë.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat