Mevlani “kërcënon” Ledjanën?/ “Mund t’ua bëj fytyrën më të zezë se shpirtin”

Mevlan Shaba ka reaguar tejet i revoltuar në rrjetet sociale. Në një status në Instagram ai është shprehur se nuk do të lejojë askënd që të përmendë emrin e tij në intervista për të ulur imazhin dhe vlerat e tij me qëllim për të shfajësuar veten.

Ish konkurrenti shkruan se nuk do të lejojë që të hidhet baltë mbi të dhe se nuk do të kursehet as për gjënë më të vogël.

“S’do kem më pikë mëshire siç kam pasur deri më sot, për disa njerëz që më trtadhtuan. Kam aq shumë gjëra për këto njerëz sa mund t’ua bëj fytyrën më të zezë se shpirti që kanë”, shkruan ndër të tjera Mevlani.

Duket se këtë deklaratë të fortë Mevlani e ka bërë pasi Ledjana ka folur për herë të parë për gjërat që kanë ndidhur mes saj dhe Mevlanit pasi ka dalë nga Pëpruthen. Intervista e saj do të transmetohet sot në Prive ku do të kuptojmë arisen e vërtetë të ndarjes.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat