Vellai i ish konkurrentit Mevlan Shaba behet pjese e ‘Perputhen 3’/Ja cili eshte djali qe do perputhet

“Perputhen 2″ishte nje nder sezonet me te suksesshme te ketij emisioni dhe arrti me miliona shikime ne nje kohe shume te shkurter, duke qene se situatat qe krijoheshin ishin shume interesante dhe argetuese per publikun shqiptare. Per shkak te konkurrenteve dhe punes se palodhshme ky emisioni u be shume i perfolur kudo qe njerezit takoheshin bashke.
Nuk ka asnje shqiptare qe tashme nuk eshte i njohur me emisionin “Perputhen” apo me konkurrentet e tij. Por nje nder personazhet i cili ka bere shume buje ne kete emision, ishte Mevlan Shaba i cili u konsiderua personazhi me i paqendrueshem dhe i pavendosur nga te gjithe konkurrentet.

Historia e tij dhe zeri i tij u degjua qe prej takimeve te tij me Melisen e deri te mosmarreveshja e treshes se krijuar Mevlan Ledjana dhe Antonela. Mevlni ishe teper i pavendosur se cilen prej vajzave pelqente me se tepermi dhe me cilen deshironte qe te dilte nga programi.

Por ai qe vendosi qe te largohet nga ky program me vajzen te cilen i tha “te dua”, Ledjanes me te cilen i dha fund marrdhenies shume shpejt pasi dolen nga emisioni. Shkaqe te rendesishme dhe teper te medha cuan ne prishjen e kesaj marrdhenie por cifti nuk ka dashur te flase me teper rreth kesaj ceshtje teper private per ta.

Por me fillimin e ketij sezoni te ri te “Perputhen3 ” do te jete tashme vellai i Mevlanit i cili duket nje tip me i qete dhe me i komunikueshem se Mevlani, e per kete Mevlani nuk ka qene aspak ne dijeni. Kjo u zbulua gjate audicioneve te zhvilluara ne Kavaje per zbulimin e konkurrenteve te rinj te “Perputhen 3”.

Ndersa nuk mungon batuta e Arjan Konomit i cili thote se nuk e deshiron vellain e Mevlanit ne program pasi mendon se ai do te jete njesoj si Mevlani , i paqendrueshem. Por le te shohim se si do te jete bukuroshi dhe a do tek ete ndryshim nga Mevlani?

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat