Tiranë/ 39-vjeçari rreh në mes të rrugës dhe i merr makinën ish-partneres

Një 39-vjeçar ëhstë arrestuar nga policia, pasi në datën 4 Gusht, ka dhunuar në mes të rrugës dhe i ka marrë makinën ish-bashkëjetueses së tij./Pamjet meP0SHT.

Informacion paraprak:

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 1 bënë ndalimin e shtetasit E. H., 39 vjeç, i shpallur në kërkim për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Vetëgjyqësia”, pasi me datë 04.08.2021, ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish bashkëjetuses dhe më pas i ka marrë mjetin dhe është larguar.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat