Sindi ndryshon mendimin pozitiv qe kishte per produksionin e “Perputhen”?/Ja se c’po ndodh mes tyre

Emisioni i “Perputhen” mori nje sukses te pa pritur kete sezon duke thyer rekorde ne klikimet e tyre ne youtube. Ky program na ka shoqeruar per nje vit te tere dhe ne nje fare menyre dhe teleshikuesit jane bere pjese me ndodhite dhe donamiljat qe ndodhin ne skenen e mbushur plot me te rinj.
Po kaq interesante ishin edhe secili nga konkurrentet, dhe historite e tyre te ndryshme dhe teper te vecanta. Nje rast shume special ka qene ai i Sindit, vajza e cila u be pjese e emisionit ne Nentorin e vitit te kaluar duke fituar simpatine e te gjitheve.

Ajo njihet per ciltersine si dhe sinqeritetin e saj, gjithaahtu dhe per zenkat qe ka krijuar shpesh ne skene. Ajo eshte bere pjese e shume takimeve te bukura duke fituar pelqimin e shume nga djemte konkurrente qe ne puntatat e para kur u be pjese e “Perputhen”.

Per fat te keq, bukuroshja doli single nga programi vetem pak muaj me pare. Qe atehere Sindi ka qene shume aktive ne rrjete sociale, si dhe ne intervista duke folur per jeten e saj dhe famen qe ka marre pas emisionit, gjithashtu duke shprehur opinionet e saj per gjithcka qe ndodhi ne “Perputhen”.

Se fundmi ajo ka bere nje pyetesor ne instagram dhe shume fansa e kane pyetur per shume tematika. Nje pyetje qe e mori vemendjen e te gjitheve ishte nje e cila kishte te bente me produksionin, dhe bukuroshen e pyeten perse flet gjithmone pozitivisht per te.

Ajo tha se deri ne kete moment ka patur nje opinion shume pozitiv per ta, por kjo gje ka ndryshuar pasi ajo ka kuptuar disa gjera. Ajo u shpreh se per kete teme do te shprehet nje here tjeter, dhe si gjithkone do tregoje te verteten ashtu sic eshte ne menyre te drejtperdrejte.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat