Ledjana jep goditjen përfundimtare Mevlanit. I jep fund cka i pelqente atij me shume

Ndër çiftet më të shumëpërfolur dhe komentuar, madje edhe të dashur për publikun ishin edhe dyshja Ledjana dhe Mevlani.

Lídhja e tyre nuk zgjati pothuajse aspak pas daljes nga programi, kjo për shkàk të hyrjes në mes nga pala të treta të cilat nuk hòqën dorë asnjëherë nga Mevlani dhe nuk e pranuan lídhjen e tij me Ledjanën.

Kujtojmë se pak ditë më parë, fotoja e Mevlanit me kokën mbështetur në prehrin e Aristelës, duke ndarë të njëjtin krevat u bë vírale në pak minuta.

Nuk qëndroi dot pa reàguar as Ledjana e cila u bë shpesh ‘tag’ në atë postim por reàgimi saj nuk ishte për dyshen në fjalë por për fansat e saj të cilët ofénduan në emër të vetë Ledjanës.

Ndërsa vetëm një ditë më parë, Ledjana postoi në Instastory një fragment të këngës “Cali” të Rina Balaj;

“Po të shoh ty me të por si unë ajo ti e din nuk është…”

Të gjithë e morën këtë si një thùmb drejtuar Mevlanit por këtë radhë Ledjana reàgon àshpér ndaj ndjékësve duke thënë se jo çdo gjë rrotullohet rreth Mevlanit, pasi ai tashmë i përket se shkuarës.

Në një postim të pak orëve më parë ajo shfaqet brune dhe plot vetëbesim duke adhuruar kështu ‘look’-un e ri.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat