Bora ndan foto nga koleksioni me i ri i saj dhe Ermali i ben batuten/Ja si ka reaguar Bora ndaj komentit te tij

Bora Zemani eshte moderatorja shume e dashur  ku cdo projekt i saj pritet shume mire nga publiku.Thjeshtesia dhe emebelsia e saj ka bere per vete shume fansa qe e duan dhe e mbeshtesine ate ne projektet qe realizon.

Bora eshte nje vajze teper e talentuar e cila e ka treguar kete ne shume fusha te artit.
Prej shume vitesh ajo eshte pjese e  televizionit ku ka prezantuar shume emisione dhe spektakle te suksesshme.

Famen dhe suksesin me te madh ajo e ka arritur ne prezantimin e  emisionit  “Perputhen”.Ishte pikerisht ky emisione qe e ktheu Boren ne moderatoren me te preferuar nga publiku dhe e beri nje emer mjaft te lakuar ne mediat roze.

Me perfundimin e “Perputhen” Bora i eshte  perkushtuar  biznesit te saj brandit me te ri qe ajo ka nxjerre ne treg per prodhimin e veshjeve sportive. Vetem para pak ditesh ajo nxori ne treg kostumet me te reja te banjes nje risi e re ne kompanine e saj ku imazh kryesor i prezantimit te tyre ishte vete ajo.

Instagrami i Bores keto dite eshte mbushur me foto te sajat nga koleksioni me i ri i saj dhe sigurisht nuk kane munguar komentet nga ndjekes por edhe koleg te saj te cilet i kane urruar suksese asaj.Por ajo qe na ra ne sy esht komenti teper gazmor i Ermal Mamaqit.

“Aa epo mire rrofsh na sill na nje bluze pra”

Dhe Bora ja ka kthyer ne menyren me te bukur pergjigjen duke i bere  nje dhurate jo vetem Ermalit por ka menduar edhe per Amin  “Bluza dhe rroba banjo per Amarda Tosken” ka komentuar  Bora.I urojme shume suksese Bores ne kete biznes te sajin.

 

 

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat