Akuzohej për prostitucion dhe trafik droge, ja me sa vite burg është dënuar modelja e Playboy

Ish-modelja e Playboy dhe fituese e Miss BumBum, Flavia Tamayo, është dënuar me tetë vite burg.
Akuzat që rëndojnë mbi ish-modelen e Playboy janë prostitucion dhe trafik droge. Hetuesit zbuluan se aktorja dhe bashkëpunëtorët e saj ishin specializuar në shpërndarjen dhe shitjen e narkotikëve të fortë, përfshirë kokainën.
Gjatë bastisjeve nga policia , për të cilat u lëshuan gjithsej 37 urdhër arreste, u sekuestruan sasi të mëdha kokaine dhe municione.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat