Tea Trifoni në një lidhje të re, flet për djalin që i ka fituar zemrën

Ish konkurrentja e ‘Përputhen’, Tea Trifoni, e ftuar në rubrikën “N’Fermë” në “E diell”, ka folur për partnerin e saj të ri.

Ajo tregoi se të dashurin e ka njohur rastësisht me Fation Kuqarin dhe se ai është një djalë i thjeshtë i panjohur për publikun.

Ajo shtoi se përshtypje i bën komplimentet që mori për karakterin dhe inteligjencën e jo nga ato të zakonshmet që merr për sytë. Gjithashtu Tea tregoi se ata kanë shkëmbyer edhe puthjen e parë me njëri-tjetrin.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat