Qëllohet me thikë 24-vjeçari në Tiranë, dërgohet në spital në gjendje të rëndë

Një 24-vjeçar është qëlluar me thikë në kryeqytet pak më herët.

Policia thotë se është dërguar në spital, ndërkohë nuk jep vendin se ku ka ndodhur ngjarja.

Deklarata

Me datë 05.08.2021, rreth orës 20:00, gjatë një konflikti të çastit, për motive të dobëta është goditur me një mjet. prerës(thikë), shtetasi A. K., 24 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Sherbimet e Policisë kanë bërë të mundur identifikimin e autorëve ku për arsyje hetimi nuk bëhen të ditura gjeneralitet e tyre dhe po punojnë për kapjen e tyre.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat