E zuri korrenti teksa peshkonte, humb jetën 57-vjeçari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në fshatin Picallë të Tiranës, ku një 57-vjeçar ka humbur jetën. Raportohet se shtetasi me iniciale K.D. ishte duke peshkuar, kur ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacione paraprake. Rreth orës 17:10, në fshatin Picallë, dyshohet se duke peshkuar ka rënë kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasit K. D., rreth 57 vjeç.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat