“E vrava se isha xheloz”/ Me shapka dhe tuta të shkurtra, del para gjykatës shqiptari që i preu fytin gruas


40-vjeçari shqiptar që vrau gruan e tij në Daphne të Greqisë, ka dalë sot para Gjykatës dhe është në pritje të vendimit. Florand Shehu është shfaqur kokë ulur para gjykatës të Athinës, ndërsa mësohet se para trupës gjykuese ai ka qëndruar i heshtur. Pas vrasjes ai ka thënë se e ka vrarë Anën, bashkëshorten e tij, për shkaqe xhelozie. Çifti ishin prindër të një fëmije të mitur. Fqinjët treguan pas ngjarjes se ata kanë pasur gjithmonë grindje dhe për këtë është bërë edhe një denoncim, por nuk është marrë parasysh.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat