Shkoi të festonte me tifozët, punonjësja e sigurisë nuk e njeh Bonuccin, e ndalon të futet në fushë.

Mbrojtësi i Italisë, Leonardo Bonucci pati një moment interesant pas përfundimit të ndeshjes kundër Spanjës.

Ai shkoi të festojë te tifozët italian në tribunë, ndërsa kur tentoi që të kthehej në fushë u pengua nga një grua që ishte punonjëse e sigurisë në stadium.

Ajo nuk e njohu mbrojtësin e Juventusit derisa e pa mirë në fytyrë.

Bonucci filloi të qeshë dhe në fund i dha një përqafim zonjës që po kryente punën e saj.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat