Kim Kardashian humbet ekuilibrin dhe rrëzohet në ujë gjatë sërfit

Kim Kardashian ka ndarë me fansat video e foto të shumta nga pushimet.

Së fundmi, Kim, ka publikuar një video ku shfaqet duke bërë sërf.

Në një moment, teksa po vallëzonte me dallgët, bukuroshja, ka humbur ekuilibrin dhe është zhytur në det.

 

Pavarësisht nga rënia, themeluesja e markës “KKË Beauty” u kthye pa përpjekje në bordin e saj të kaltër të kulluar me ujë dhe vazhdoi sërfin nëpër sipërfaqen e ujit.

 

Në serinë e postimeve, Kim konfirmoi se bashkë me të, në udhëtim ndodhet dhe e motra Khloe.

foto galeri

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat