Prisni pak! Pajtohen Tuna dhe Patrisi?

Këngëtarja Tuna Sejdi ka nisur pushimet. Ajo është në Turqi me djemtë e saj dhe jo vetëm.
Bashkë me të duket se është edhe Patrisi.
Të dy kanë postuar pamje të djemve në rrjetin social Instagram nga resorti i njëjtë.
Për më tepër, Tuna e ka rikthyer Patrisin në “following” të dy profileve të djemve, edhe nga ai i Tianit ashtu edhe nga ai i sapohapur i Zenit.

 

Kaq ka mjaftuar që fansat të interpretojnë një zhvillim të tillë si pajtim mes dyshes pas një periudhe të trazuar.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat