LAJM I FUNDIT/ Policia dhe FNSH-ja “zbarkojnë” në Kadastrën e Lushnjes, arrestohet kryebashkiaku Fatos Tushe

Kryebashkiaku i Lushnjes Fatos Tushe është arrestuar me urdhër të Pokurorisë së Posaçme.

pafiltra.com mëson se Tushe është arrestuar pasi dyshohet se ka dhënë leje ndërtimi në kundërshtim me ligjin.

FNSH dhe RENEA kanë zbarkuar sot në Lushnje, ku janë arrestuar 10 persona, në mesin e të cilëve është edhe kryebashkiaku.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat