Jasmina nis një lidhje të re dashurie?!

Jasmina Kadiu ka lënë pas historinë e saj me Andin dhe duket se tashmë ka një jetë të re. Ajo përmes Instagramit sapo na zbuloi që është në një lidhje dashurie. E pyetur nëse i dashuri i saj është person publik, ajo nuk dha detaje, duke thënë se është anonim.

Mesa duket ndjenjat për Andin, historia me ulje-ngritjet tashmë i përket të shkuarës dhe brunia ka gjetur më në fund dashurinë. Mbetet për t’u parë nëse në ditët në vijim do të kemi më shumë detaje nga djaloshi që i ka rrëmbyer zemrën.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat