Enca është në dilemë midis Beartit dhe modelit serb: Kë të marr e kë të lë

Kënga “Rakia” që Enca publikoi pak ditë më parë bëri një bujë të madhe dhe kjo si pasojë e videoklipit mjaft të nxehtë dhe skenave +18 me ish-konkurrentin e “Përputhen”, Beartin.
Por Bearti nuk ishte djali i vetëm që shfaqet në klipin e këngëtares. Në klipin e “Rakia” protagonist ishte dhe një tjetër model, i cili luan rolin e ish të dashurit të Encës. Në fakt modeli në fjalë nuk është i njohur për shqiptarët, sepse është mësuar se ai është me origjinë nga Serbia. Djali që shfaqet në klipin e Encës quhet Stefan Stojanovic dhe në Instagram tregon se punon si dizajner këpucësh. Nuk dihet se si mund të jetë njohur Enca me modelin nga Serbia, por mesa duket këngëtares i ka bërë goxha përshtypje dhe nuk ka hezituar aspak që ta ftojë si protagonist në klipin e saj.
Pak orë më parë Enca ka publikuar një foto me dy protagonistët e “Rakia” ku është në dilemë. “Kë të marr e kë të lë”, shkruan këngëtarja krah fotos me Beartin nga Kosova dhe modelin nga Serbia.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat