“Nëse do të hash mëngjes, duhet ta vjedhësh”, aktorja Amanda Holden tregon

Aktorja Amansa Holden ka treguar sesa të vështirë e ka pasur fëmijërinë, ku është shprehur se ka qenë e detyruar që të vidhte ushqime, pasi familja nuk kishte mjaftueshëm para për të mbijetuar.

Mediat e huaja shkruajnë se anëtarja e jurisë së emisionit “Britain’s Got Talent” ka rikujtuar kohën kur nëna e saj u kishte thënë asaj dhe motrës që të mos hanin mëngjes pasi nuk kishin mjaftueshëm para.

“I shpenzonim të gjitha paratë në pushime dhe nëna na tha se nuk mund të hanim për mëngjes qumësht dhe tërshërë. Dhe më tha: ‘Amanda, nëse do të hash mëngjes, duhet ta vjedhësh”’, tha ajo.

 

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat