Velipoja nuk gjen qetësi! Shpërthen bombola e gazit, plagosen 3 vajza dhe 1 fëmijë

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Velipojë, pas masakrës me katër të vrarë. Raportohetse ka shpërthyer një bombol gazi në një banesë, duke bërë që zjarri të përfshijë pjesëtarët e familjes.

Nga zjarri janë dëmtuar tre vajza dhe një fëmijë, të cilët kanë pësuar djegie të konsiderueshme dhe ndodhen në gjendje të rëndë.

Mësohet se të lënduarit janë transportuar drejt Spitalit Rajonal të Shkodrës, ndërsa priten informacione të tjera në vijim mbi gjendjen e tyre shëndetësore.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat