“Nalu se lujta”, Loredana ka dy fjalë për Mozzikun

Përmes një postimi në Instagram, Mozzik lajmëroi fansat se në mesnatën e 9 korrikut do të publikojë një këngë të re, që do të mbajë titullin “Dashni me photohop”.

“Sit bohet e premte , sit him n’diten e 9 korrikit n’ora 00:00 , e kom 1 torte te mire per krejte juve
D a s h n i me F o t o s h o p ”, shkroi reperi krahas imazhit të shkëputur nga klipi i këngës, ku shfaqet përkrah disa vajzave.

Loredana, partnerja e tij ka treguar se ka dëgjuar gjithë këngët që ka bërë gati reperi dhe ka shkruar dy fjalë për të në Instagram.

“O Mozzik nalu me këto hite Kosovësss se lujta”, shkruan Loredana përkrah një postimi në Instagram.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat