Mollë sherri mes Andit dhe Jasminës? Diona Fona flet për herë të parë

Para se t’i jepte fund lidhjes me Andin, Jasmina la të nënkuptohej se këngëtarja Diona Fona kishte qenë molla e sherrit mes tyre. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” deklaroi hapur xhelozinë ndaj Dionës dhe afrimitetin që kjo e fundit kishte shfaqur me Andin.

Para se të ndaheshin, nëpërmjet një fotoje në Instagram, Jasmina tregoi për të gjithë ndjekësit se Andi kishte qenë i ftuar në ditëlindjen e Fationit, por ishte larguar menjëherë drejt Vlorës për të qenë protagonist në videoklipin e Dionës dhe kjo gjë e revoltoi së tepërmi Jasminën.

Nga ana tjetër Andi ka pohuar disa herë se ai dhe Diona janë thjeshtë bashkëpuntorë e miq të mirë me njëri-tjetrin e se mes tyre nuk ka asgjë më tepër. Ndërsa këngëtarja deri më sot nuk kishte reagur për këtë çështje, duke lënë dy ish-konkurrentët e “Për’puthen” që konfliktin ta zgjidhnin me njëri-tjetrin.

Ndërkohë e ftuar sot në emisionin “Soiree”, Diona Fona foli për herë të parë në lidhje me këtë çështje. Ajo tha se nuk është shqetësuar fare për lajmet e Andit dhe Jasminës dhe u shpreh e bindur se nuk ka qenë ajo arsyeja e ndarjes mes tyre.

“Ç’ka duket në televizion, nuk është e vërteta. Gjithmonë duhet të lesh hapësirë që të mendosh që është ndryshe historia. Nuk është që edhe i kam përcjellë. Ata si çift nëse kanë vendosur që të ndahen, kanë vendosur që të ndahen për arsyet e veta. Unë nuk kam lidhje. Unë kam pasur bashkëpunim profesional. E kam marr si model, si aktor në spot edhe kaq”, u shpreh Diona.

Ndërsa kur u pyet nëse Andi mund të ishte tipi i djalit që Diona do të pëlqente, nëse do të gjendeshin në një situatë tjetër, ajo u përgjigj:

“Andi është shumë i mirë në të gjitha aspektet dhe kam shumë respekt për të. Është shumë djalë i mirë. Mendoj që e ka menaxhuar situatën shumë mirë. Po more, pse jo. Ka sene shumë të mira të një djali, s’i dihet. (duke qeshur)”.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat