7 bombola rrodhën gaz në hotel/ Nëna e fëmijëve u ngrit të bënte një kafe kur ndodhi shpërthimi

Të tjera detaje tronditëse zbardhen nga shpërthimi i gazit në Velipojë, që plagosi rëndë nënën me tre fëmijët e saj.

Nëna 40-vjeçare, A. Gjoka ishte zgjuar në mëngjes që të bënte një kafe dhe pikërisht në këtë çast ka ndodhur edhe shpërthimi.

Dyshohet se më parë ka pasur një rrjedhje gazi të bombolave më të vogla, çka ka çuar më pas në shpërthimin e fuqishëm, i cili është dëgjuar në një pjesë të mirë të plazhit të Velipojës.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat