“O dritë, shqiptarët s’do kenë më si ty”: “Stresi”, nuk kursehet me komentin tek fotoja e Berishës

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook një fotografi nga plazhi, por ajo që ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve është komenti që ka lënë Stresi.

Reperi, i cili njihet për simpatinë që ka për ish liderin demokrat, shprehet me superlativa, ku shkruan: “O Drrit Dielli Ti Je Dhe Do Mbetesh Icone , Ne Dekada Shqipetaret Sdo te ken Nje Njeri Si ty.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat