Më hoqën se isha e shëndoshë, Tea shokon me deklaratën

Tea Trifoni para se te behej pjese e Perputhen u zbulua, ka qenë postiere ne rubriken “Ka nje mesazh per ty” tek “E diela shqiptare”.

Deri me tani nuk dihej arsyeja e largimit te Teas nga Tv Klan, por ajo e ka zbuluar nepermjet nje bisede me ndjekesit.

Nje ndjekes ne Instagram e ka pyetur se pse eshte larguar dhe Tea ka thene;

”Me kerkuan qe te humbja peshe dhe une nuk e arrita dot ne ate kohe. Pastaj mesoj qe me kishin larguar diten qe me kerkuan te dorezoja uniformen per t’ja dhene te punesuares se re, pa asnje paralajmerim. Prandaj isha shume e shendoshe per ta.”- ka thene Tea.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat