“Kush je ti mo p*** motre?!”/ Marokeni i futet në shtëpi për ta vjedhur, durrsaku e rreh barbarisht (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Durrës. Burime për JOQ bëjnë me dije se një hajdut maroken ka hyrë për të vjedhur në një banesë në zonën e plazhit.

I zoti i shtëpisë e ka vënë re dhe e ka masakruar me grushta e shpulla, ndërsa ende nuk dihet gjendja e tij.

‘Kush je ti…p*** motre… kush je ti more.’-dëgjohet ti thotë i zoti i shtëpisë marokenit.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat