Kida, Ledri dhe Butrinti thyejnë rrjetin me këngën e re

Ledri Vula, Kida dhe Butrint Imeri janë bërë bashkë për një projekt muzikor, i cili më në fund është publikuar.
Kënga titullohet “Dale” dhe po thyen rrjetin, ndonëse nuk ka shumë që është publikuar.

Teksti është shkruar nga Butrinti, Ledri dhe Bardhi.
“Dale” është bashkëpunimi i tyre i parë dhe i shumëpritur nga fansat, të cilët janë të bindur se do të jetë hiti i verës.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat