Sara nisi lidhje të re një ditë pas ndarjes, Atdheu: Më kanë çuar foto

I ftuar mbrëmjen e djeshme në “Top Arena”, Atdheu zbuloi se Sara ka nisur një lidhje të re pas ndarjes nga ai. Ish-konkurrenti u intervistua nga Antonela, e cila tha se ka mësuar që Sara është lidhur një ditë pas ndarjes.

“M’i kanë çuar dhe mua fotot, por le të mbetet përgjegjësi e saj. I uroj suksese në jetë, unë nuk dua ta shoh keq”, u shpreh Atdheu.

I pyetur nëse do ketë një rikthim, ai tha prerë “Jo”.