Pezullimi i ndërtimit të Teatrit të Ri/ Basha: Gjykata Kushtetuese foli, radhën e ka SPAK!

Pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për pezullimin e ndërtimit të Teatrit Kombëtar dhe rrëzimit të ligjit special PPP  e kalimin e teatrit në pronësi të Bashkisë Tiranë, ka reaguar edhe kryedemokrati Basha.

Basha shkruan në Facebook, përkrah një foto të Teatrit të vjetër, se Gjykata Kushtetuese foli, radhën e ka SPAK!

Basha po ashtu, shton se Teatri Duhet të ndërtohet aty ku ishte dhe sikurse ishte.

Basha: Gjykata Kushtetuese foli, radhën e ka SPAK! Aty ku ishte ashtu siç ishte.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat