Ja ku do e shohim Melisën përveç muzikës dhe televizionit

Pas largimit nga “Përputhen”, Melisa iu përkushtua muzikës e publikoi dy këngë që patën shumë sukses. Por projekti i rradhës i ish-konkurrentes nuk ka të bëjë me muzikën e as televizionin.

Prive njofton se Melisa do të hapë një kanal në Youtube “Melisa Lleshi Vlogs”, për të rritur prezencën e saj online edhe më shumë.

Ajo do të vazhdojë me publikimin e videove argëtuese në kanalin e saj, ku pjesë do të jetë edhe i dashuri, Andi Shehu. Për përmbajtjen e videove nuk dihen më shumë detaje, mirëpo lançimi i kanalit do të ndodhë shumë shpejt.