E rëndë/ Vëllai plagos me çifte motrën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Bishan nē  Vlorë, ku vëllai ka plagosur motrën e tij me armë.

Nga raportimet mësohet se Seit Danaj ka qëlluar drejt motrës me çifte, duke e lënë të plagosur. E dëmtuara ka marrë plagë në këmbë.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur ambulanca dhe policia.

Autori mendohet të ketë qenë i dehur dhe pas ngjarjes është larguar drejt pyllit.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat