E papritur! Loredana dhe artisti i njohur po sjellin një bashkëpunim

Loredana është bërë bashkë me një nga yjet e muzikës për të sjellë një tjetër hit.
Bëhet fjalë për Wes Nelson, i njohur më së shumti për hitin “Nice To Meet Ya”.

Përmes një videoje të publikuar në rrjetet sociale, reperja bëri të ditur se xhirimet e klipit kanë nisur në Barcelonë.

Më herët, Loredana ka dhënë një intervistë për revistën gjermane “Grazia” ku ka treguar disa fakte rreth jetës së saj. Reperja shqiptare ka treguar se ëndrra e saj është që të ketë një familje të madhe dhe dëshiron të ketë 5 fëmijë në të ardhmen. Ajo thotë se gjëja që e bën më shumë të lumtur për momentin është koha që kalon me familjen e saj, praktikisht me Mozzik dhe Hanën. Loredana tregon se stili i saj ka ndryshuar shumë që nga momenti që është bërë nënë dhe se tani i pëlqen shumë të veshë rroba të gjera.
Loredana thotë se 3 ngjarje të rëndësishme në jetë si: lindja e Hanës, vdekja e babait dhe publiikimi i këngës “Sonnenbrille”, e kanë formuar. Ajo shprehet se modeli i saj në jetë është vetvetja dhe askush tjetër. Ajo tregon se pasioni i saj i fshehtë janë takat e larta. Loredana zbulon se ka blerë disa prej tyre, por kurrë nuk i ka veshur, sepse është fanse e madhe e këpucëve të sheshta.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat