Tentoi të ndizte makinën duke e zbritur nga kodra, shoferi për’plas 3 automjete

Pas numrit te madh të aksidenteve automobilistike te ndodhura kohet e fundit ne vendin tone, duket se perseri nuk kane te ndalur pasi nje tjeter ka ndodhur sot ne qytetin e Sarandes.

Ka qenë një automjet tip “Kia” që po drejtohej nga Emro Çela nga Kopaçëza e Delvinës, i cili, në mungesë të ndezjes normale për shkak të rënies së baterisë, ka tentuar ta ndezë automjetin në ecje duke zbritur nga një kodër.

Por, ndërsa i afrohej rrugës kryesore nuk ka mundur dot të frenojë dhe për pasojë ka ndodhur dhe aksidenti, Fillimisht ai ka përplasur një mjet tip “Citroen” e më pas është përplasur më rëndë me tre automjete të tjera.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat