“S’do marr këshilla bukurie më nga ti”, Shakira fajëson vjehrrën për modelin “e tmerrshëm” të flokëve

Shakira nuk do të marrë më këshilla bukurie nga nëna e bashkëshortit të saj, Gerard Pique dhe për këtë ka një arsye mjaft të fortë.

Këngëtarja ka ndarë në “British Vogue’s Life in Looks” disa nga momentet e saj më të mira të veshjeve dhe paraqitjes së jashtme. Ajo nisi me veshjen e një kërcimtareje që e pati veshur në vitin 2000, por më pas rikujtoi publikisht një pamje që nuk i pëlqen aspak.

“E tmerrshme”, tha ajo kur pa foton e vitit 2012 ku dukej si rrallëherë me flokë të shkurtra dhe të drejta.

Ajo “fajësoi” vjehrrën e saj për modelin e flokëve që kishte atë periudhë.

“Ajo më tha: pse nuk i pret flokët? Të janë dëmtuar. Gabimi më i keq i jetës sime”, tha ajo duke qeshur dhe më pas u kthye nga kamera duke iu drejtuar virtualisht nënës së futbollistit:


“Nuk do të marr këshilla bukurie më nga ti”.

Shakira dhe Gerard Pique janë një ndër çiftet më të njohur e të komentuar të showbiz-it, të cilët janë bashkë që prej vitit 2011. Ata bashkëjetojnë dhe janë prindër të dy djemve, ndërsa në postimet e tyre në rrjete sociale kanë treguar vazhdimisht se janë një familje tepër e lumtur.

Artikuj të ngjashem

Instagram

Më të lexuarat