Pasi djali që donte u martua me një tjetër/Fifi e përlotur: Në duart e mia erën tënde ndjej tani

Fifi është një nga personazhet që është komentuar shumë për jetën private të saj. Prej kohësh ajo ka treguar se është e dashuruar, por është një dashuri e pamundur. Shpesh në biseda virtuale, ndjekësit e pyesin për njeriun e saj të zemrës dhe ajo është shprehur :“Më ka rastisur të dua dikë, jo vetëm që nuk më ka dashur por as respekt nuk kishte për mua. Kështu që përgjigjen A do vazhdoja, nuk e jap dot se ndjenjat me buton nuk janë. Por që të paktën jam munduar mos me e fik butonin e shpresës“Zoti të merr diçka e të jep atë që e meriton. Dhe unë jam në momentalisht në mesin e njerëzve që dua.”

Këngëtarja Fifi së fundi ka publikuar një video ku shihet e përlotur teksa dëgjon këngën “Jetike” të Semi Jaupaj. Ajo shprehet se sado që mundohet të mos qajë me këtë këngë, lotët i mbidhen si një lëmsh në grykë dhe si shmang dot.

 

“Bash me rruzat e gjakut me kajt , bash pa e pas nplan e as nevoje me ta mledh ni lomsh te fyti .. bash qet ndjenje ma jep #Jetike 🥲 @semijaupaj
Tentova plot here me e bo pa lot po prap ma jep n’zemer.. njejt. Loti thjesht t’shliron . Nuk t’lehteson , thjesht qaq…
Thank u @iamflorimumajesi 🤍”, shkruan Fifi krahas videos.